بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
کسب و کار

طراحی سایت اصولی با سئو و طراحی حرفه ای در ساری

طراحی سایت در ساری 5

طراحی سایت در ساری

با فراگیر شدن بیماری کرونا و تعطیل شدن بسیاری از مشاغل سنتی، و همچنین گسترش استفاده از اینترنت، کسب و کارهای آنلاین رونق فراوانی گرفتند؛ از جمله این کسب وکارها راه اندازی یک سایت اینترنتی است، شرکت آمارد وب با سابقه‌ای درخشان و عالی طراحی سایت در ساری شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کند تا از اهمیت داشتن یک سایت اینترنتی آگاه شوید.

کسب و کارهایی که نیاز به سایت دارند

اگر شما و فعالیتی که انجام می‌دهید در یکی از این پنج دسته باشد قطعاً نیاز به سایت خواهید داشت:

طراحی سایت در ساری 2

با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی می‌توان به فروش یک محصول اقدام کرد

 1. محصول یا محصولاتی برای عرضه و فروش دارید: راه‌اندازی یک فروشگاه فیزیکی هزینه‌ها و مسایل فراوانی را به دنبال دارد از جمله اجاره مغازه، هزینه‌های تأمین کالا، آب، برق، گاز، کارگر و … . در ضمن فروش شما فقط به افرادی که در آن منطقه هستند ختم می‌شود، حال اگر یک فروشگاه اینترنتی داشتید علاوه بر فروش سراسری که می‌توانستید انجام دهید از صرف هزینه‌های بالا نیز معاف می‌شدید.
 2. کارهای خدماتی انجام می‌دهید: با داشتن یک وبسایت و قرار دادن توضیحاتی کامل از فعالیت و خدماتی که انجام می‌دهید می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. و دیگر نیاز نیست برای هر مشتری خدمات خود را توضیح داده و وقت خود و مشتری را هدر دهید. از آن طرف هم وقتی مشتری توضیحات کاملی از خدمات شما را در سایت ببیند به راحتی می‌تواند تصمیم‌گیری کرده و به صورت آنلاین با شما ارتباط برقرار نماید.
 3. به دنبال دست و پا کردن نام و برند شدن هستید: با تولید محتوای با کیفیت در حوزه‌ای که تخصص دارید پس از مدتی می‌توانید به صفحات اول گوگل راه پیدا کنید. درنتیجه کاربران بیشتری از سایت شما دیدن می‌کنند و نام و برند شما در ذهن آن‌ها باقی خواهد ماند. حال اگر در دنیای فیزیکی قصد برند شدن داشته باشید باید هزینه‌های تبلیغاتی فراوانی را پرداخت نمایید.
 4. کسب درآمد با بازاریابی محتوایی: شما می‌توانید در یک یا چند زمینه که علاقه‌مند هستید یا در آن‌ها تخصص دارید شروع به تولید محتوای حرفه‌ای در سایت کنید؛ پس از گذشت مدت زمانی افرادی که در آن زمینه فعالیت دارند به سایت شما مراجعه می‌کنند. این افراد برای استفاده از مهارت شما حاضر به پرداخت پول هستند و اینجاست که پول به سمت شما می‌آید.
 5. ارتباط با مشتریان: هزینه حفظ مشتریان قبلی به مراتب خیلی کمتر از جذب مشتریان جدید است بنابراین همیشه ارتباط با مشتریان قبلی خود را حفظ کنید.

یکی از روش‌ها مثلاً دریافت ایمیل و شماره تماس مشتریان است؛ و شما این اطلاعات را در سایت خود ثبت کرده و به مناسبت‌های مختلف (کدتخفیف، فروش ویژه، مناسبت‌های مذهبی و …) ایمیلی را به آن‌ها ارسال کنید.

مهمترین مزایای داشتن وب سایت

 • به آسانی در دسترس است: با گسترش استفاده از اینترنت و همچنین وجود مشغله‌های زندگی، بیشتر مردم برای صرفه‌جویی در وقت و رفع نیازهای خود از خدمات سایت‌ها استفاده می‌کنند.
 • امکان ارائه خدمات یا فروش کالا در تمام طول شبانه ‌روز: شما با داشتن یک سایت اینترنتی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز قادر به ارائه خدمات یا فروش محصولات خود هستید، و نیازی به حضور فیزیکی شما نیست.

طراحی سایت در ساری 1

 

در تمامی ساعات شبانه‌روز با داشتن سایت اینترنتی قادر به کسب درآمد هستید

 • قابلیت گسترش کار به صورت شهر، استان، کشور و حتی خارج از کشور: با داشتن کسب و کار فیزیکی شما نهایتاً بتوانید به مردم یک منطقه کوچک خدمت یا محصولی را ارائه کنید؛ اما با داشتن یک وبسایت به راحتی می‌توانید پا را فراتر گذاشته و حتی به خارج از کشور هم خدمات خود را عرضه نمایید.
 • هزینه‌ها به شدت کاهش می‌یابد: داشتن یک وبسایت شما را از هزینه‌هایی مانند اجاره، پول آب، برق، گاز، کارگر و … نجات می‌دهد. شما حتی با داشتن یک محصول به تعداد خیلی کم هم می‌توانید با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به فروش آن بپردازید. در حالی که در کسب و کار فیزیکی اگر مغازه شما سرشار از کالا نباشد مشتری خیلی کمی خواهید داشت.
 • امکان بازاریابی گسترده: شما این امکان را دارید که به جای هزینه‌کردن بابت مثلاً پخش تراکت در سطح شهر، به تولید محتوای باکیفیت درمورد کسب و کار خود بپردازید. که نتیجه آن راه‌یابی به صفحات اول گوگل و جذب مشتری در سراسر کشور خواهد بود.

روش‌های طراحی و پیاده‌سازی سایت

به دو روش سایت‌‌های اینترنتی راه‌اندازی می‌شوند:

1- استفاده از سیستم مدیریت محتواهای سایت ساز یا CMS: امکان پیاده‌سازی هر نوع سایتی با سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) وجود دارد؛ از مهمترین CMS ها می‌توان به وردپرس (WordPress)، جوملا (Joomla)، دروپال (Drupal) و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که در حال حاضر معروف‌ترین سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان وردپرس می‌باشد.

وردپرس چیست: به زبان ساده یک سایت ساز رایگان است که به شما امکان راه‌اندازی یک وبسایت کاملاً پیشرفته بدون نیاز به دانش کدنویسی را می‌دهد. وردپرس با زبان برنامه‌نویس پی‌اچ‌پی (PHP) و پایگاه داده مای‌اسکیو‌ال (MYSQL) به صورت متن‌باز و رایگان منتشر شده است.

 

wordpress2طراحی سایت‌های وردپرسی در ساری

2-استفاده از کدنویسی: در این روش برنامه‌نویس از صفر شروع به طراحی و کدنویسی سایت می‌کند؛ همچنین مدت زمان خیلی بیشتری برای آماده شدن سایت نسبت به استفاده از CMS ها مورد نیاز است. زبان‌‌هایی که برای کدنویسی سمت سرور (Backend) استفاده می‌شود عبارتنداز: JavaScript ،Php، Asp، Python و … .

مراحل طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی اختصاصی

 1. برنامه ریزی: مشخص کردن هدف کارفرما از داشتن وبسایت: فروش محصول، خدمات، برند شدن یا … .
 2. ارائه پروپوزال: پس از مشخص شدن هدف سایت، پیشنهادها و برنامه‌هایی به کارفرما داده می‌شود درباره نحوه انجام کار، هزینه‌ها، مدت زمان انجام کار و … .
 3. قرارداد با مجموعه: پس از توافق بر سر نحوه انجام کار و برای رسمی کردن این توافق، کارفرما قراردادی را با مجموعه امضا خواهد کرد. طرفین ملزم به رعایت مفاد قرارداد بوده و در صورت تخطی از آن باید عواقب ناشی از آن را پذیرا باشند.
 4. طراحی رابط کاربری: منظور از رابط کاربری پیاده‌سازی ظاهر سایت است اعم از طراحی دکمه‌ها، رنگ‌بندی، منوها و… . به طور کلی ظاهر یک سایت هم باید جذاب باشد و هم اینکه کاربر بتواند به آسانی با آن کار کند. در این بخش اگر از وردپرس استفاده شود باید از قالب‌های آماده یا اختصاصی استفاده کرد؛ اما اگربا کدنویسی سایت طراحی گردد؛ پس از طراحی رابط کاربری و پسندیده شدن آن توسط کارفرما، باید قالبی که در نرم‌افزار‌های گرافیکی طراحی شده کدنویسی شود تا قالب آماده برنامه‌نویسی سمت سرور گردد.
 5. پیاده‌سازی امکانات: با توجه به نیاز کارفرما امکانات درخواستی وی به سایت افزوده می‌گردد؛ اگر با وردپرس طراحی شود که با افزونه‌ها می‌توان این کار را انجام داد، اما اگر سایت با کدنویسی طراحی گردد پیاده‌سازی امکانات نیاز به کدنویسی دارد.
 6. ارائه نمونه سایت به کارفرما: در این مرحله یک نمونه از سایت طراحی شده به کارفرما نمایش داده می‌شود، در صورت تأیید کارفرما نسخه نهایی سایت آماده شده و تحویل مشتری می‌گردد.

مجموعه آمارد وب با بهره گرفتن از برنامه‌نویسان نخبه علاوه بر طراحی سایت در ساری خدمات دیگری از جمله دیجیتال مارکتینگ، سئوی سایت، تبلیغات سراسری و … را نیز ارایه می‌دهد.

مقایسه سایت کدنویسی‌شده با سایت وردپرسی

سایت وردپرسی سایت کدنویسی شده

نرم‌افزار

سیستم مدیریت محتوای رایگان

Cms خاصی ندارد

سرعت

به علت استفاده بیشتر از منابع سرور از سرعت کمتری برخوردار است

سرعت بیشتری نسبت به سایت وردپرسی دارد به دلیل استفاده کمتر از منابع سرور و همچنین با کدنویسی بهینه، حذف فضاهای خالی، فشرده‌سازی کدها و تصاویر و … می‌توان سرعت سایت را بیشتر هم کرد

آسانی در استفاده

با دارا بودن پنل مدیریت از پیش طراحی شده همه نیازهای مدیر سایت بدون نیاز به دانش کدنویسی برطرف می‌شود باید برای طراحی پنل مدیریت یا … کدنویسی شود و نیاز به توسعه‌دهنده دارد

قیمت

رایگان است اما تهیه دامنه، هاست و همچنین اختصاصی کردن قالب یا افزودن ویژگی‌های خاص به سایت نیاز به صرف هزینه دارد سایت از صفر طراحی می‌شود بنابراین هزینه‌ای به مراتب بیشتر از سایت وردپرسی دارد
سئو

اصول سئو در آن به خوبی رعایت شده، همچنین با افزونه‌های معروفی مانند yoast seo می‌توان سئوی سایت را بهتر هم کرد

بستگی به نوع کدنویسی برنامه‌نویس و میزان آشنایی وی با سئو دارد

انواع طراحی سایت

1-طراحی وبسایت فروشگاهی: برای رهایی از هزینه‌های گزاف ایجاد یک فروشگاه فیزیکی و سنتی، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی راه‌حل مناسبی می‌تواند باشد. همچنین احتمال موفقیت در کسب و کار فیزیکی صددرصد نیست و ممکن است پس از مدتی مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود و تحمیل هزینه‌های دیگری نیز شوید. اما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی احتمال موفق شدن شما علاوه بر کاهش هزینه خیلی افزایش می‌یابد و در تمام طول شبانه‌روز می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

طراحی سایت در ساری: یکی از قدرتمندین و حرفه‌ای‌ترین طرح‌های آمارد وب، طراحی سایت فروشگاهی و چند منظوره است که از امکانات زیادی برخوردار می‌باشد.

2-طراحی وبسایت شرکتی: همه شرکت‌ها باید یک سایت داشته باشند که به معرفی خدمات، محصولات، نحوه ارتباط با شرکت و … بپردازد. در‌ واقع یک سایت شرکتی معرف همان شرکت است پس در طراحی‌ آن باید خیلی دقت شود. کاربران با مشاهده سایتی که متعلق به یک شرکت است در حقیقت در حال بازدید از خود شرکت هستند.

طراحی سایت در ساری 3

 

طراحی سایت در ساری بوسیله شرکت آمارد وب- سایت شرکتی

3-طراحی وبسایت پزشکی: پزشکان با داشتن یک وبسایت به راحتی می‌توانند با بیماران خود یک ارتباط دو‌ طرفه داشته باشند. همچنین پزشک با تولید محتوا در زمینه‌ای که تخصص دارد یا نشر مقالات خود در سایت، علاوه بر کمک به بیماران، می‌تواند یک برندسازی قوی هم انجام دهد. از دیگر مزایای داشتن سایت برای پزشکان امکان نوبت دهی به صورت اینترنتی خواهد بود که همین امر می‌تواند از تجمع بیماران در مطب جلوگیری کند.

4-طراحی وبسایت شخصی: هر فردی با داشتن یک سایت شخصی می‌تواند علاوه بر معرفی خود، مهارت‌‌ها، نمونه‌کارها، رزومه، نظرات و عقاید خود را در معرض دید همگان قرار دهد.

5-طراحی وبسایت وکیل: وکلا می‌توانند در قسمت رزومه سایت خود از پرونده‌هایی که در آن به موفقیت رسیده‌اند صحبت کنند؛ همین امر به تنهایی می‌تواند علت خوبی برای داشتن یک سایت اینترنتی برای یک وکیل باشد. همچنین وکلا می‌توانند به مشاوره حقوقی به صورت اینترنتی و آنلاین مبادرت کنند و از این روش هم کسب درآمد داشته باشند.

6-طراحی وبسایت املاک: یکی از دغدغه‌های اصلی مردم پیدا کردن خانه مناسب برای اجاره یا خرید است؛ که برای این کار مجبور هستند به مشاوران املاک زیادی سر بزنند تا ملک مورد نظر خود را پیدا کنند. حال فرض کنید یک مشاور املاکی سایتی دارد که در آن همه خانه‌هایی که برای فروش یا اجاره در فایل‌های خود دارد در آنجا به همراه عکس یا فیلم ثبت کرده است. درنتیجه کار مشتری خیلی راحت می‌شود و فقط نیاز است که پس از پسندیدن خانه، تنها برای عقد قرارداد به بنگاه مراجعه کند.

طراحی سایت در ساری: تصویر پایین پیاده‌سازی سایت املاک برای یکی دیگر از مشتریان آمارد وب را نشان می‌دهد.

طراحی سایت در ساری 3

 

طراحی سایت در ساری بوسیله شرکت آمارد وب- سایت املاک

7-طراحی وبسایت خبری: یکی از پربازدیدترین سایت‌های جهان، سایت‌های خبری هستند؛ مردم معمولاً دنبال خبرهای تراز اول و تازه هستند. اگر بتوانید اخبار دقیق به همراه عکس، ویدیو، فایل صوتی و … مربوط به خبر را به سرعت در سایت خود منتشر کنید پس از مدتی که سایت خبری شما معروف شد می‌توانید از طریق جذب آگهی به درآمدهای بالایی دست پیدا کنید.

8-طراحی وبسایت آموزشی: در سال‌های اخیر خصوصا در ایام کرونا آموزش آنلاین رونق زیادی پیدا کرد که مزایای خیلی زیادی دارد:

۱- نیاز به اجاره مکانی خاص برای تشکیل کلاس‌ها ندارد.

۲- به حد نصاب رساندن کلاس در حالت حضوری ممکن است خیلی طول بکشد.

۳- زمان برگزاری کلاس می‌تواند متغیر باشد.

9-طراحی وبسایت آگهی:‌ تبلیغات و بازاریابی در اینترنت هزینه به مراتب خیلی کمتری نسبت به دیگر شیوه‌های تبلیغاتی دارد. افراد یا کسب و کارها معمولاً با تبلیغات در سایت‌های آگهی اقدام به بازاریابی و فروش محصولات خود می‌کنند؛ یکی از نمونه سایت‌های موفق در این زمینه سایت دیوار است.

بهترین شرکت طراحی سایت در ساری

آمارد وب با داشتن رزومه‌ای قوی و همچنین برخورداری از برنامه‌نویسان حرفه‌ای‌ و نظر مساعد مشتریان، یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ساری است.

از مهمترین تخصص‌‌های شرکت، طراحی سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی با گرافیک زیبا و کاربرپسند، قیمت مناسب، امنیت و پشتیبانی عالی و همچنین طراحی واکنش‌گرا می‌باشد.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت کاملاً متغیر بوده و بسته به امکاناتی که کارفرما نیاز دارد ممکن است تغییر کند.

برای سفارش طراحی سایت در ساری به صورت حضوری می‌توانید به آدرس‌ درج شده در سایت مراجعه کنید.

اما به صورت پایه این هزینه‌ها در جدول ذیل مشخص شده‌اند:

سایت شخصی/پزشکی سایت شرکتی سایت چند منظوره و فروشگاهی (پیشرفته) سایت خبری و املاک
قیمت پایه ۴/۹ میلیون تومان ۶/۹ میلیون تومان ۹/۹ میلیون تومان

۸/۹ میلیون تومان

در یک نگاه

داشتن یک وبسایت صرف نظر از اینکه شما مشغول چه کسب و کاری هستید می‌تواند منجر به رشد تصاعدی درآمد شما گردد.هزینه راه‌اندازی یک سایت اینترنتی خیلی کمتر از کسب و کارهای سنتی است اما مزایایی که کسب و کار آنلاین دارد به مراتب بیشتر از کسب وکارهای فیزیکی و سنتی می‌باشد.برای سفارش طراحی سایت در ساری یا دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

سئوی سایت چقدر اهمیت دارد؟ اگر سئوی سایت شما خوب باشد احتمال رسیدن شما به صفحات اول گوگل افزایش می‌باشد؛ این امر سبب بیشتر دیده شدن سایت شما توسط کاربران می‌گردد.

آیا همه هزینه‌های طراحی سایت ابتدا باید پرداخت شود؟ خیر، پس از عقد قرارداد بخشی از مبلغ توافق شده از کارفرما دریافت می‌گردد.

آیا سایتی که شما طراحی می‌کنید در موبایل هم به خوبی نمایش داده می‌شود؟ بله، تمامی سایت‌های طراحی شده بوسیله شرکت ما واکنش‌گرا (Responsive) بوده و در تمامی صفحه‌ نمایش‌ها اعم از موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و … به درستی نمایش داده می‌شوند.

آیا پس از تحویل سایت، پشتیبانی هم انجام می‌دهید؟ بله، به صورت رایگان به مدت یکسال این پشتیبانی توسط تیم فنی شرکت انجام می‌گیرد.

چرا شرکت شما را برای طراحی سایتم انتخاب کنم؟ مجموعه ما با طراحی سایت در ساری توانسته برای بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر، سایت و فروشگاه اینترنتی با کیفیت عالی طراحی کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *